Şube Yönetim Kurulu
RAMAZAN ÇELİK
ŞUBE BAŞKANI

Sinop Boyabat doğumlu  evli 3 çocuk babası. Halen Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta

Nadir AYSA
Şube Başkan Yardımcısı(Başkan Vekili)

01.02.1973 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ,orta ve liseyi Gaziantep’te okudu. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Sinop Karapınar YİBO’ya Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak atandı. Halen Sinop Merkez Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu’nda Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Özgür AKBULUT
Eğitim ve Sosyal İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı

1984 Van Doğumlu . Halen Sinop Üniversitesinde Çalışmakta. 

Alaattin ŞAHİN
Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Sinop İli Erfelek ilçesinde doğdu  ilk, orta ve lise öğrenimini Erfelek'te tamamladı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Cografya Bölümünü bitirdi. Aynı Üniversitede  Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekomomisi Alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Rize, Erzincan ve Sinop İllerinde öğretmen olarak görev yaptı. Okul Müdür Yardımcılığı (2005-2014) ve Okul Müdürlüğü (2014-2019) görevlerini yürüttü. Halen Sinop/Merkez  Emir Gazi Tayboğa mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 
             Eğitimciler Birliği Sendikası Sinop Şube Yönetim Kurulu üyesi olarak 3. dönem görevine devam etmektedir. Teşkilatlanmadan sorumlu Şube Başkan Yardımcılığı ve Şube Başkan Vekilliği görevini yaptı. Halen Mali İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak sendikal görevine devam etmektedir.
Mümine ŞAHİN
Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı

 

Adı:   MÜMÜNE                                                                                                 

Soyadı:ŞAHİN

Doğum Yeri:BUCAK

Doğum Tarihi:03/03/1974

Medeni Durumu:EVLİ

Adres:Halk Eğitimi Merkezi Müd.Sinop

Telefon:0 505 8041534

Mail:bucak1557@hotmail.com

 

çalıştığı kurum - görevi

Sinop Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü –Müdür Yrd.

 

mezun olduğu üniversite- bölümü

Gazi Üniversitesi-Mesleki Yyagın Eğitim Fakültesi Tekstil  Bölümü

Emrah KARASU
BASIN VE İLETİŞİMDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI

24.05.1983 tarihinde Amasya da doğdu.ilk , orta , liseyi Amasya da okudu. Üniversiteyi 19 Mayıs Üniversitesi Amasya Eğitim Fakultesinde tamamladı. 2007 yılında Elazığ Alacakaya Çataklı İlköğretim okulunda çalıstı. 2011-2014 yılları arasında Erfelek Yunus Emre Ortaokulunda çalıştı. 2014 yılından itibaren Sinop SEYİT BİLAL İ.H.O. da Matematik Öğretmeni olarak çalısmakta. 

Talha KÖKLÜ
.Teşkilatlandırmadan Sorumu Başkan Yardımcısı

1985 yılında Malatya’da doğdu. İlkokul eğitimini Sinop Cumhuriyet İlkokulu ve Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda, ortaokul eğitimini Sinop Anadolu İmam Hatip Lisesinde, Lise eğitimini Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesinde, Lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. 2007 yılında Van’ın Başkale ilçesinde göreve başladı. Öğretmenlik, Okul Müdür Yardımcılığı, Okul Müdürlüğü ve Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Başkale’de İlçe teşkilatının kurulmasına öncülük ederek 2010-2016 yılları arasında Eğitimciler Birliği Sendikası ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe temsilciliği görevlerini yürüttü. 2016 yılından itibaren mesleğine Sinop’ta devam eden Talha KÖKLÜ, 11 Kasım 2018 tarihinde yapılan Sinop Şubesi 4. Olağan Genel Kurulunda Başkan Yardımcılığına (Teşkilatlanma) seçildi. Halen Sinop Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Top