DEMOKRASİ ŞÖLENİMİZ BAŞLIYOR


952 | 04.09.2018
| |

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI SİNOP ŞUBESİ
4.OLAĞAN GENEL KURUL SÜRECİNE İLİŞKİN İLANI

Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Yönetim Kurulu’nun seçim sürecine ve takvimine ilişkin 9.8.2018 tarihli ve 405 sayılı kararı gereğince, Şube Yönetim Kurulu’nun 27.08.2018 tarihli ve 06 sayılı kararıyla:


1. Eğitimciler Birliği Sendikası Seçim Yönetmeliğinin 14 üncü maddesi çerçevesinde şubemiz olağan genel kurulu delege seçimlerinde sandık bölgelerinin (alfabetik sıraya göre sandık bölgelerine dâhil işyerlerinin) ve delege dağılımının aşağıdaki şekilde belirlenmesine,

Ayancık İlçesi   :(Delege sayısı 12);

1 No.lu Sandık Bölgesi,  delege sayısı 12 (06.10.2018 tarihinde İmam Hatip Lisesi  10.00-17.00 saatleri arasında)

Boyabat  İlçesi   : (Delege sayısı 34)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı  18 (06.10.2018 tarihinde Şehit Ersoy GÜRSU Anadolu Lisesi  10.00-17.00 saatleri arasında)

2 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 16 (06.10.2018 tarihinde Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  10.00-17.00 saatleri arasında)

Dikmen  İlçesi      : (Delege sayısı 5)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 6 (06.10.2018 tarihinde Dikmen İlkokulunda  10.00-17.00 saatleri arasında)

Durağan İlçesi     : (Delege sayısı 13)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 13  (06.10.2018 tarihinde Durağan İmam Hatip Lisesi  10.00-17.00 saatleri arasında)

Erfelek  İlçesi  : (Delege sayısı 4)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 4 (06.10.2018 tarihinde İmam Hatip Okulu  10.00-17.00 saatleri arasında)

Gerze  İlçesi  : (Delege sayısı 12)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 4 (06.10.2018 tarihinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu  10.00-17.00 saatleri arasında)

Saraydüzü  İlçesi  : (Delege sayısı 2)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı  4 (06.10.2018 tarihinde Türkaylar YBO 10.00-17.00 saatleri arasında)

Türkeli  İlçesi  : (Delege sayısı 9)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 9 (06.10.2018 tarihinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu  10.00-17.00 saatleri arasında)

Sinop Üniversitesi  : (Delege sayısı 20 )

 

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 20 (06.10.2018 tarihinde Rektörlük  Binası  10.00-17.00 saatleri arasında)

KYK Sinop İl Müdürlüğü  : (Delege sayısı 2)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 2 (06.10.2018 tarihinde KYK Sinop İl Müdürlüğü  10.00-17.00 saatleri arasında)

Merkez      : ( Delege sayısı 37)

1 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı  18 (06.10.2018 tarihinde Gazi Mustafa Kemal İlkokulu  10.00-17.00 saatleri arasında)

2 No’lu Sandık Bölgesi, delege sayısı 19 (06.10.2018 tarihinde Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 10.00-17.00 saatleri arasında)

 

2. Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listelerinin (şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

3. Seçmen (üye) listelerinin 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında şube hizmet binasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

4. Delege adaylığı başvurularının 17 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında, “KALEYAZISI MAHALLESİ BEZİRCİOĞLU APT. NO:5 SİNOP adresindeki Sinop1 No’lu şubeye veya delege adayının oy kullanacağı seçim sandığının bulunduğu ilgili İlçe temsilciliğine yapılmasına,
 

5. Delege aday listelerinin 24 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında şube web sayfasında ve şube hizmet binasında duyurulmasına; aynı süre içinde söz konusu listelere karşı itirazların, itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

6. Temsilcilik ve delege seçimlerini yürütecek sandık kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimlerden üç gün önce belirlenerek şube hizmet binasında duyurulmasına,

7. Temsilcilik ve delege seçim sonuçlarının (delege listesinin) şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 14 – 16 Ekim 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların askı süresini takip eden üç gün içinde itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,

 

 

 

 

8. Şube genel kurulunun 3 Kasım 2018 tarihinde,  bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde 11 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilmesine,

9. Şube genel kurul ilanının ve gündeminin 15 Ekim 2018 tarihinde şube web sayfasında ve şube hizmet binasında üç gün süreyle ilanına karar verilmiş olup ilanen duyurulur.

10. Merkez ve İlçelere ait sandık bölgeleri aşağıda listelenmiştir.

 

 

 

 

                                                        MERKEZ 1 NOLU SANDIK İŞYERLERİ:


EĞİTİM-BİR-SEN
SİNOP1 Şubesi MERKEZ İlçesi
5701_5700_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 168
Delege Sayısı: 18

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

15 Eylül Anaokulu

2

Abalı İlkokulu

3

Abalı Ortaokulu

4

Ada Anaokulu

5

Atatürk İlkokulu

6

Bektaşağa Atatürk İlkokulu

7

Bektaşağa Atatürk Ortaokulu

8

Cumhuriyet İlkokulu

9

Çiftlik İlkokulu

10

Emir Gazi Tayboğa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

11

Fatih İlkokulu

12

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

13

Gelincik Ortaokulu

14

Halk Eğitimi Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

15

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

16

İMKB Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi

17

İstiklal İlkokulu

18

İstiklal Ortaokulu

 

 

MERKEZ 2 NOLU SANDIK İŞYERLERİ:

EĞİTİM-BİR-SEN
SİNOP1 Şubesi MERKEZ İlçesi
5701_5700_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 173
Delege Sayısı: 19

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Kabalı Ortaokulu

2

Korucuk İlkokulu

3

Lala İlkokulu

4

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

5

Mesleki Eğitim Merkezi

6

Osmaniye İlkokulu

7

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

8

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

9

Sarı Saltuk Anadolu Lisesi

10

Seydi Ali Reis Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

11

Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu

12

Sinop Anadolu Lisesi

13

Sinop Atatürk Anadolu Lisesi

14

Sinop Bilim ve Sanat Merkezi

15

Sinop Fen Lisesi

16

Sinop Özel Eğitim İlkokulu

17

Sinop Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)

18

Sinop Özel Eğitim Ortaokulu

19

Sinop Rehberlik ve Araştırma Merkezi

20

Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi

21

Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

22

Şehit Bülent Yalçın Spor Lisesi

23

Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu

24

Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi

25

Tangal İlkokulu

26

Taşmanlı Dizdaroğlu Şehit Erol Keçeci İlkokulu

27

Toki Şehit Fatih Erer Ortaokulu

   

28

Zübeyde Hanım Anaokulu

 

 

BOYABAT İLÇESİ  1 NOLU SANDIK İŞYERLERİ:

EĞİTİM-BİR-SEN
SİNOP1 Şubesi BOYABAT İlçesi
5701_5702_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 160
Delege Sayısı: 18

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Abdurrahman Güneş İlkokulu

2

Atatürk İlkokulu

3

Atatürk Ortaokulu

4

Bayamca İlkokulu

5

Binerli İlkokulu

6

Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu

7

Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi

8

Boyabat İmam Hatip Ortaokulu

9

Boyabat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

10

Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

11

Boyabat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

12

Boyabat Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

13

Boyabat Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

14

Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi

15

Boyabat Türk Telekom Anadolu Lisesi

16

Boyabat Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi

17

Boyabat Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu

18

Caltu İlkokulu

19

Carsak İlkokulu

20

Cengiz Topel İlkokulu

21

Cengiz Topel İlköğretim Okulu

22

Cengiz Topel Ortaokulu

23

Cumhuriyet İlkokulu

 

 

 

BOYABAT İLÇESİ  2 NOLU SANDIK İŞYERLERİ:

EĞİTİM-BİR-SEN
SİNOP1 Şubesi BOYABAT İlçesi
5701_5702_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 151
Delege Sayısı: 16

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Cumhuriyet Ortaokulu

2

Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu

3

Çattepe İlkokulu

4

Çattepe Ortaokulu

5

Çukurhan İlkokulu

6

Çulhalı İlkokulu

7

Darıözü İlkokulu

8

Dumlupınar İlkokulu

9

Dumlupınar Ortaokulu

10

Fatih İlkokulu

11

Fatih Ortaokulu

12

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu

13

Gunpınar İlkokulu

14

Halk Eğitim Merkezi

15

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu

16

Hamit Tekin İlkokulu

17

Hamit Tekin Ortaokulu

18

Hamzalı İlkokulu

19

Isaoğlu İlkokulu

20

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

21

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

22

İnönü İlkokulu

23

İnönü Ortaokulu

24

Kayaboğazı İlkokulu

25

Kurusayar İlkokulu

26

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

27

Mehmet Akif Ersoy Lisesi

28

Mesleki Eğitim Merkezi

29

Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

30

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

31

Sarıağaççayırı İlkokulu

32

Sarıağaççayırı Ortaokulu

33

Sıhhıye Ahmet Özay Anaokulu

34

Sıhhiye Ahmet ÖZAY Anaokulu

35

Şehit Turan Meşe İlkokulu

36

Şehit Turan Meşe Ortaokulu

37

Tayyareci Nuri Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

38

Türk Telekom Fen Lisesi

39

Uygur Özay İlkokulu

40

Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu

41

Yeşilyurt İlkokulu

 

 

 

AYANCIK İLÇESİ: 

Tüm İşyerleri

DİKMEN  İLÇESİ:

Tüm İşyerleri

DURAĞAN İLÇESİ:

Tüm İşyerleri

ERFELEK İLÇESİ:

Tüm İşyerleri

GERZE İLÇESİ:

Tüm İşyerleri

SARAYDÜZÜ İLÇESİ:

Tüm İşyerleri

TÜRKELİ İLÇESİ:

Tüm İşyerleri

SİNOP ÜNİVERSİTESİ:

Tüm İşyerleri

KYK SİNOP İL MÜDÜRLÜĞÜ:

Tüm İşyerleri

 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top